Hakkımızda

     Moralı Danışmanlık & Hukuk Bürosu, Av. Münip Mor ve Av. Zehra Mor tarafından 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Moralı Danışmanlık & Hukuk   kurulduğu günden itibaren, hukuki ihtilaflar henüz doğmadan ve büyük mağduriyetler yaşanmadan müvekkillerinin menfaatine en uygun olan çözüm   yolunu sunarak elde etmek istedikleri sonuca daha güvenli ve daha hızlı şekilde ulaşmalarını sağlamanın gayreti içerisindedir.

    Turizm, İnşaat ve Finans sektörü başta olmak üzere, ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet gösteren şirketlere ve şahıslara önleyici hukuki   danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. Müvekkillerinin haklarını ve çıkarlarını hukuki ilişkilerin en başında güvence altına almayı ilke edinen   Moralı Danışmanlık & Hukuk, mevzuat değişikliklerini düzenli olarak takip ederek aylık raporlar ile hızlı bilgi akışı sağlamakta, müvekkillerinin   gerçekleştirmek istedikleri projeleri analiz ederek hukuki stratejiler oluşturmakta, gereken koordinasyonu sağlayarak zamanında ve köklü çözümler   üretmektedir.

     Moralı Danışmanlık & Hukuk, gereken tecrübe ve donanıma sahip, mesleğin gerektirdiği sorumluluğun bilincinde olan dinamik kadrosuyla   müvekkillerine kaliteli hizmet vermektedir.